Tel:+90 312 815 15 53

100 ml

Kuaf  Argan Saç Bakım Yağı içeriğindeki argan yağının yanı sıra  badem yağı ve susam yağı ile yıpranan saçlarınıza eşsiz bir bakım sunar. Saçlarınızı besler, kırık oluşumunu azaltır ve parlaklık sağlar.  Provitamin  B5 ve E vitamini ile saçınızı güçlendirir.


100 ml

Özel formülünde bulunan keratin yıpranmış saçlardaki kırılma ve kopmaları engellemeye yardımcı olur. Argan yağı ise saçı yumuşatarak doğal bir bakım sağlar. Saç yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturarak saçınızı dış etkilere karşı korur. Susam yağı ve tatlı badem yağı ile saçlarınızı kökten uca yeniler sağlıklı ve parlak bir görünüm sağlar.


100 ml

Keratin saçın yapısını oluşturan kopmaya ve aşınmaya dayanıklı bir proteindir. Saça uygulanan ısıl işlemler ve çevresel etkenler zamanla keratin kaybına sebep olur. Kuaf keratin saç bakım kürü içerdiği keratin ile saçın onarılmasını destekler. Bu sayede saç sağlıklı parlak ve bakımlı bir görünüm kazanır. 


100 ml

Özel formülündeki zeytin, argan , Hindistan cevizi , ceviz , susam , jojoba   ısırgan tohumu yağı ve çam terebentin ile saçlarınıza kökten uca bakım sağlar. Saçların uzamasına yardımcı olurken besler ve nemlendirir. Kullanım sonrasında saçlar sağlıklı parlak ve canlı bir görünüm kazanır.


100 ml

Özel formülündeki avokado ve ceviz yağı kuru saçların yeniden neme kavuşmasını sağlar. Saça parlaklık  ve yumuşaklık kazandırır. Kuru ve kırılgan saç uçlarının onarılmasını destekler . Zeytin yağı, çem terebentin yağı, Hindistan cevizi yağı saçı kuvvetlendirir dökülmeyi azaltır. Kökten uca bakım yapan bu özel karışım saçınızın sağlıkla uzamasına destek olur.


10 ml