Tel:+90 312 815 15 53
image

DEPAR Kozmetik 1983 yılından beri edindiği tecrübesi ile kozmetik, parfümeri ve kuaför sektöründe faaliyet göstermektedir. Bünyesindeki Çağ Kozmetik, KuAf ® markasıyla profesyonel kullanıma yönelik hemen her çeşit kuaför ürünlerinin imalatını yapmaktadır. Bunun yanısıra Try ® ve Revü ® markalarıyla da yine sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilecek çeşitli temizlik, saç ve cilt bakım ürünlerini üretmektedir.

1600 m²lik tamamen kapalı üretim, dolum ve depolama tesislerinde, tecrübeli, konusunda uzman personeliyle, modern teçhizat ve makinalar kullanılarak, yıllık 1200 ton likit, toz ve krem dolum-şişeleme-paketleme kapasitesiyle, hijyenik şartlarda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut kadrosu ile alanında her türlü laboratuvar, üretim ve AR-GE çalışmalarını yürütmektedir.

Misyonumuz, Şirketimizin faaliyet gösterdiği alandaki kuruluş ve ürünlerle rekabet edebilecek düzeyde bir gelişme ile çağımızın piyasa koşullarına uyumlu bir şekilde büyümesini gerçekleştirirken, aynı zamanda insan sağlığına, estetik ve güzelliğine katkıda bulunan sorunsuz ürünler üretmek, çevre kirliliğine karşı duyarlı olmak, kalite anlayışımızı sürdürmek, tüm çalışanlarımıza yeterli ve gerekli eğitimleri vermektir.

Vizyonumuz, doğruluk, dürüstlük ve kalite anlayışı içinde yenilikçi ve yaratıcı ekip çalışmasıyla ürünlerimizin niteliklerini artırırken, fiyat açısından da daha uygun ürünleri, müşterilerimizin istediği zamanda sunmaktır.

Amacımız, ürün kalitesinde sürekli iyileştirme ile KuAf ® markasını ulusal ve uluslararası bir marka konumuna taşımaktır.