Tel:+90 312 815 15 53

10 Vol. 20 Vol. 30 Vol. 40 Vol. 1L. 5L.

20 Vol. 30 Vol. 60 ml

Kuaf oksidan yoğun krem formülü ile uygulama kolaylığı sağlar. Saç boyası ve saç açıcı toz ile homojen bir karışım sağlayarak üstün bir performans sağlar. Kaliteli bir saç boya sonucu elde edebilmek için gereken stabil hidrojen peroksit içeriğine sahiptir.içerdiği özel bileşenler ile boya ve açma işlemleri sonucunda saçta oluşabilecek yıpranmayı en aza indirir.


20 Vol. 30 Vol. 40 Vol. 1 L.

Benzersiz krem formülü ile uygulama kolaylığı sağlar.Özel bileşenler ile saçın boya ve açma işlemi sırasında zarar görmesini önler. Oksidanın içindeki mavi renkli bileşenler sayesinde saç açma işlemi sonucu oluşan kızıl görünümü azaltır.özellikle toz açıcı kullanımı ve boya sonrası cila işleminde etkili sonuç verir.


10 Vol. 20 Vol. 30 Vol. 40 Vol. 10 L.

Kuaf oksidan yoğun krem formülü ile uygulama kolaylığı sağlar. Saç boyası ve saç açıcı toz ile homojen bir karışım sağlayarak üstün bir performans sağlar. Kaliteli bir saç boya sonucu elde edebilmek için gereken stabil hidrojen peroksit içeriğine sahiptir. İçeriğindeki keratin sayesinde, saça uygulanan işlem sırasında saçların yıpranmasını önler.